• Słuchawka77 436 29 95
  • SłuchawkaPrudnik. ul. Podgórna: 5
  • SłuchawkaSekretariat czynny: pn-pt 8:00-15:00
 

Kształcenie zawodowe łącznikiem narodów

Czwartek, 12 października 2017r.

W dniu 11.10 2017r. w naszym centrum odbyło się robocze spotkanie dotyczące realizacji działań w ramach projektu "Kształcenie zawodowe łącznikiem narodów". W spotkaniu udział brali dyrektorzy i nauczyciele obu partnerskich szkół.

28 września 2017 odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjów w Indywidualnych Biegach Przełajowych, których organizatorem było nasze Centrum. Medalistom gratulujemy

Międzynarodowy miesiąc bibliotek szolnych

Czwartek, 5 października 2017r.

1 października rozpoczął się Miesiąc Bibliotek Szkolnych ustanowiony przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego. To szereg wydarzeń i atrakcji organizowanych dla uczniów mających na celu zachęcenie do korzystania z biblioteki i promocję czytelnictwa. Tegoroczne hasło brzmi -Książka nas łączy. Do obchodów przyłączyła się również nasza biblioteka podejmując działania promujące bibliotekę i czytelnictwo. W ramach MMBS odbędzie się cykl imprez mających na celu: – promocję biblioteki szkolnej i jej działań, – zaakcentowanie Święta Bibliotek Szkolnych, – propagowanie zainteresowania książką, – rozbudzenie i kształtowanie kultury czytelniczej, – podnoszenie poziomu czytelnictwa, – przedstawienie oferty, z naciskiem na nowości wydawnicze zakupione przez szkołę w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, – integrację środowiska szkolnego,

Uwaga! Zmiana planu lekcji!

Niedziela, 1 października 2017r.

Od poniedziałku 2.10.2017 r do 29.10.2017 r. zostały wprowadzone zmiany w planie lekcji. Zmiany można zobaczyć po zalogowaniu się do planu lekcji w aplikacji elektronicznego dzienniczka.

Konkurs plastyczny " UROK PRUDNICKICH KAMIENIC"

Niedziela, 1 października 2017r.

Zapraszamy na konkurs plastyczny „UROK PRUDNICKICH KAMIENIC” , który odbędzie się 18 października 2017r. w PCKP s.10 o godz. 10,40- 13.00. Konkurs połączony będzie prelekcją oraz prezentacją na wyżej wymieniony temat, którą poprowadzi pan Alfred Wieszołek. Chętni proszeni są do wpisania na listę uczestników oraz porozmawiania o szczegółach konkursu. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie.

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Niedziela, 1 października 2017r.

W piątek 29 września obchodzony był Dzień Głośnego Czytania w całej Polsce- w bibliotece promowane i czytane były nowe książki zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. W imprezę czytelniczą zaangażowały się klasy 1T, 1KMW, 2S, 2Ta. Młodzież poznała fragmenty wielu ciekawych pozycji, zakończyliśmy książką "Człowiek" T. Rożka- znanego z telewizyjnej Sondy i Radiowej Trójki.

Nowe książki w bibliotece

Sobota, 23 września 2017r.

Zapraszamy do biblioteki naszego Centrum , w której można już wypożyczać książki zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie interesującą lekturę.

Czytanie " Wesela"

Piątek, 22 września 2017r.

Wczoraj w sali widowiskowej Kina Diana odbyło się Narodowe Czytanie "Wesela", na które zostali zaproszeni uczniowie naszej szkoły i mogli posłuchać interpretacji dramatu w wykonaniu wielu zaproszonych gości.

Dziewczyna

Telefon/fax: 77 436 29 95
E-mail:

CKZiU w Prudniku
ul.Podgórna 5, 48-200 Prudnik,
godziny pracy sekretariatu: 8:00-15:00

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2017 CKZiU w Prudniku

System CMS Logotyp Inspiracyjny Admin Projekt i wykonanie Logotyp Webinspiracje