• Słuchawka77 436 29 95
  • SłuchawkaPrudnik. ul. Podgórna: 5
  • SłuchawkaSekretariat czynny: pn-pt 8:00-15:00
 

Uczennica klasy I T- Łucja Nowak zajęła I miejsce w konkursie na opowiadanie o tematyce kryminalnej ("Kryminalna Biblioteka"), organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Prudniku. Gratulujemy sukcesu i życzymy nieopuszczającej weny twórczej!

PoczytajMy

Piątek, 15 lutego 2019r.

Z Centrum Edukacji Obywatelskiej otrzymaliśmy podziękowanie i dyplom za realizację programu- ”PoczytajMY”- W ramach programu uczniowie przy wsparciu dorosłych opiekunów tworzą kluby czytelnicze i przygotowują regularne spotkania czytelnicze w ramach wolontariatu dla dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych, świetlic lub domów dziecka. Wspólne czytanie książek jest szansą do zaangażowania się młodzieży w działania na rzecz innych. Po lekturze razem się bawią, rysują, tańczą, śpiewają, przygotowują inscenizacje teatralne, a także uczą. Zajęcia czytelniczo- edukacyjne prowadzimy w prudnickich przedszkolach i szkołach. W tym roku mija 10 lat od momentu zrealizowania pierwszego projektu czytelniczego wcześniej nazywanego "Poczytaj mi przyjacielu". Gratulujemy zaangażowanym uczniom i życzymy im kolejnych wspaniałych czytelniczych pomysłów.

Tenis stołowy

Czwartek, 14 lutego 2019r.

Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym. szkoły ponadgimnazjalne. Chłopcy -1 miejsce Rafal Sokołowski kl 3m. Dziewczyny -Natalia Brutanek kl IV Tb - II miejsce.

Piłka nożna dziewcząt

Wtorek, 12 lutego 2019r.

We wtorek 12.02.2019 odbyły się powiatowe zawody w piłce nożnej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.Reprezentacja naszej szkoły zajęły III miejsce.

Akcja " Zabawki dla PCM w Prudniku"

Poniedziałek, 11 lutego 2019r.

ZBIERAMY ZABAWKI DLA DZIECI Z ODDZIAŁU DZIECIĘCEGO W PRUDNICKIM SZPITALU Po raz kolejny zachęcam Was do udziału w akcji przynoszenia zabawek dla dzieci Tym razem zbieramy zabawki dla oddziału dziecięcego prudnickiego szpitala Pobyt w szpitalu to niekomfortowe uczucie Chcemy umilić ten przykry czas dzieciom Przebywając na oddziale, jedynym przyjemnym dla nich miejscem jest sala zabaw.

Dyktando " Śladami Niepodległej"

Czwartek, 24 stycznia 2019r.

XVIII szkolny turniej ortograficzny - dyktando "Śladami Niepodległej" - zorganizowany został w ramach realizacji ogólnopolskiego konkursu "Szkoła dla Niepodległej" i w związku z ogłoszonym na bieżący rok szkolny hasłem "Niepodległa". Treść dyktanda stanowił rys historyczny II RP. Zwyciężczynią okazała się uczennica klasy IV Tb - Katarzyna Kaczkowska. GRATULUJEMY !!! ✒

Rekord dla Niepodległej

Wtorek, 22 stycznia 2019r.

9 listopada 2018 roku, o symbolicznej godzinie 11.11, uczniowie naszego CKZiU wzięli udział w biciu "Rekordu dla Niepodległej", organizowanego przez MEN, w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.Szkolny chór poprowadził wówczas Tomasz Budka z klasy IV Tb. 22 styczna otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom za udział w tej patriotycznej akcji

Studniówka 2019

Sobota, 19 stycznia 2019r.

Pierwszy w historii Zamku Moszna bal studniówkowy - oczywiście z udziałem naszego CKZiU

Dziewczyna

Telefon/fax: 77 436 29 95
E-mail:

CKZiU w Prudniku
ul.Podgórna 5, 48-200 Prudnik,
godziny pracy sekretariatu: 8:00-15:00

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2019 CKZiU w Prudniku

System CMS Logotyp Inspiracyjny Admin Projekt i wykonanie Logotyp Webinspiracje