• Słuchawka77 436 29 95
 • SłuchawkaPrudnik. ul. Podgórna: 5
 • SłuchawkaSekretariat czynny: pn-pt 8:00-15:00
 

Aktualności

Uwaga! Zmiana planu lekcji!

Niedziela, 17 grudnia 2017r.

Uwaga! Od poniedziałku 18.12.2017 r. zmienia się plan lekcji. Zmiany można zobaczyć po zalogowaniu się do elektronicznego dzienniczka albo w gablocie na parterze.

Opolska Kampania Edukacyjna pod hasłem „Przyhamuj, życie przed Tobą” to cykl działań zapoczątkowanych przez Opolskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2013/2014.

Dzisiaj otrzymaliśmy od Prezydenta RP Andrzeja Dudy podziękowanie za udział w Narodowym Czytaniu oraz okolicznościowy egzemplarz „Wesela” z dedykacją pary prezydenckiej. Zostaliśmy również zaproszeni do uczestnictwa w Narodowym Czytaniu w roku 2018, w czasie którego przypomniane zostanie dzieło polskiej literatury traktujące o niepodległości Rzeczypospolitej.

Szlachetna paczka

Środa, 13 grudnia 2017r.

Już po raz trzeci nasze Centrum przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Szlachetna paczka” . W tym roku paczkę dla wybranej przez nas rodziny przygotowywaliśmy we współpracy z Zespołem Szkolno - Przedszkolnym nr 1 w Prudniku . Wartość przygotowanego prezentu wyniosła ponad 2000 zł. Cieszymy się , że wśród naszej młodzieży nie gasną chęci niesienia potrzebującym. Radość obdarowanej rodziny – bezcenna

„RAZEM DLA BEZPIECZEŃSTWA

Środa, 13 grudnia 2017r.

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku zakończyły się zajęcia artystyczne młodzieży realizowane w ramach projektu „RAZEM DLA BEZPIECZEŃSTWA – kompleksowe działania na rzecz społeczności lokalnych Powiatu Prudnickiego – ETAP II”, w trakcie działań uczniowie wykonywali odlewy gipsowe, tworzyli maski, własne koszulki, kartki na różne okazje, przygotowali projekty i drukowano breloczki 3D, nagrano Manekin Challenge, centralnym działaniem była nauka walca. Podsumowanie odbyło się 6 grudnia w holu szkoły na „długiej przerwie”, gdzie wszyscy chętni mogli nauczyć się podstawowych kroków tego tańca towarzyskiego - wśród choinek , świątecznych światełek w ciepłej atmosferze rozbrzmiewał walc – w tym dniu nie mogło zabraknąć Mikołaja. Projekt jest dofinansowany z „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017”.

„ Mikołajkowy Turniej w Szachy ""

Niedziela, 10 grudnia 2017r.

Po raz kolejny w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku odbył się tradycyjny Mikołajkowy Turniej Szachowy, w którym wzięli udział uczniowie klas technikum . Po zaczętej rywalizacji Szachowy Mistrzem Centrum został Mario Kostka z klasy 3ta, a wicemistrzem Dawid Kowalski z klasy 2ta i Kacper Raszczuk 1t. Uczniowie chodzą do klas o profilu informatycznym.

Klasa II LD i III LD ww SOSW w Głogówku

Niedziela, 10 grudnia 2017r.

Klasy II LD i III LD wraz z opiekunami, na zaproszenie p. Arlety Fernezy, gościła w roli św. Mikołaja w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Głogówku, w klasie przysposobiajacej do pracy. Klasy LD spisały się znakomicie-wszyscy uczniowie zorganizowali 3 paczki z żywnością, która przyda się uczniom SOSW w zajęciach przygotowywania posiłków.

Stypendium Rady Ministra dla Angeliki Koniewicz

Poniedziałek, 4 grudnia 2017r.

29 listopada 2017 roku w sali koncertowej Szkoły Muzycznej w Opolu odbyło się wręczenie stypendiów Rady Ministra dla najbardziej uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych w województwie opolskim. Wśród wyróżnionych uczniów była także uczennica czwartej klasy Technikum nr 1 w Prudniku - Anglika Koniewicz.

wywiadówka 11 grudnia o godzinie 16:30

Poniedziałek, 4 grudnia 2017r.

Zebranie z Rodzicami/Opiekunami prawnymi odbędzie się w poniedziałek 11 grudnia o godzinie 16:30.

PoczytajMy

Piątek, 1 grudnia 2017r.

Wolontariusze Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku realizowali kolejny projekt organizowany przez Centrum Edukacj Obywatelskiej - PoczytajMY . Spotkanie z książką odbyło się w klasie III Pani Marioli Oram w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Prudniku. Zasłuchane dzieci doskonale oceniły główną bohaterkę opowiadania M. Musierowicz- „Kredki” -nikt nie chce być samolubem a nauka jaka płynie z lektury utrwali w uczniach postawę pomagania innym i dzielenia się tym co się posiada. Na zakończenie wykonane zostało „klasowe drzewo”.

Strona 7 z 17

 1. «
 2. 1
 3. 2
 4. ...
 5. 6
 6. 7
 7. 8
 8. ...
 9. 10
 10. ...
 11. 13
 12. ...
 13. 16
 14. 17
 15. »
Dziewczyna

Telefon/fax: 77 436 29 95
E-mail:

CKZiU w Prudniku
ul.Podgórna 5, 48-200 Prudnik,
godziny pracy sekretariatu: 8:00-15:00

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 CKZiU w Prudniku

System CMS Logotyp Inspiracyjny Admin Projekt i wykonanie Logotyp Webinspiracje