• Słuchawka77 436 13 57
 • SłuchawkaPrudnik. ul. Prężyńska 3-5-7
 • SłuchawkaSekretariat czynny: pn-pt 8:00-15:00
 

Aktualności

Brawo Maciek

Sobota, 12 października 2019r.

Maciej Kochanowski z klasy 1 mg zajął 1. miejsce w Rodzinnym Biegu Prymasowskim. Gratulujemy.⛪

Dni Prymasowskie

Sobota, 12 października 2019r.

W dzisiejszych uroczystościach, upamiętniających 65. rocznicę uwięzienia kardynała Stefana Wyszyńskiego w klasztorze franciszkanów w Prudniku -Lesie, udział wzięła reprezentacja uczniów z klas: ITp i ITg.

„ Senior Fashion Day”

Piątek, 11 października 2019r.

Uczennice Technikum Usług Fryzjerskich z naszego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego : Marzena Srębacz, Łucja Rutkowska, Nikola Łobos i Elżbieta Wawrzyńska wraz z nauczycielami zawodu: Jolantą Kwiecińską i Grzegorzem Kuligiem, brali udział w ciekawym spotkaniu „ Senior Fashion Day” w Domu Pomocy Społecznej w Prudniku, układali fryzury seniorom.

Pomagamy bezdomnym kotom

Czwartek, 10 października 2019r.

Bohaterami dnia były kotki, które wraz z wolontariuszkami Szkolnego Koła Wolontariatu "Pomocne Dłonie" zbierały dziś datki na rzecz Stowarzyszenia " Bezdomne Koty"z Nysy. Wszystkim darczyńcom dziękujemy

Integracja Pierwszaków

Środa, 9 października 2019r.

Słońce, radość, ognisko ze smacznymi kiełbaskami, lizaki,gry, zabawy, śpiew, muzyka, tańce i urodzinki Pani Agnieszki , czyli 1 wp i ITp na integracyjnej wycieczce na Klasztorek . Było SUPER .

Noc bibliotek

Środa, 9 października 2019r.

Noc Bibliotek to święto bibliotek – ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób zachęcająca do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury . Nasza szkolna biblioteka również włączyła się w nocną akcję z wieloma atrakcjami. Odsłoną specjalną akcji był w tym roku "Nocny Marek" poświęcony życiu i twórczości Marka Hłaski w 85 rocznicę urodzin i 50 rocznicę śmierci pisarza organizatorzy w tym celu przygotowali flirt literacki z tekstami Hłaski- w bibliotece zorganizowana została wystawa. Były też gry i zabawy integracyjne, dobry film oraz gorąca pizza.

Europejski Tydzień Kodowania w bibliotece

Wtorek, 8 października 2019r.

#CodeWeek2019, czyli Europejski Tydzień Kodowania to inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe w interesujący sposób. Główną ideą stojącą za wydarzeniem jest promowanie programowania poprzez pokazywanie młodzieży i dorosłym sposobów na realizację pomysłów przy pomocy kodu, rozwiewanie wątpliwości i mitów otaczających te umiejętności oraz gromadzenie zmotywowanych jednostek w celu wspólnej nauki. W bibliotece szkolnej pomiędzy 5 a 20 października odbywać się będą zajęcia z wykorzystaniem gry planszowej CodyRoby, która wymaga przewidywania ruchów i układania ich w następujący po sobie ciąg zdarzeń, bez użycia urządzeń elektronicznych, angażując uczniów w grę rywalizacyjną/kooperacyjną, dzięki której zapoznają się z głównymi zasadami programowania

Brawa dla Daniela Nowak

Wtorek, 8 października 2019r.

Kolejny sportowy sukces ucznia klasy I Tp naszego CKZiU. Gratulujemy

Współpraca z Torkonstal

Czwartek, 3 października 2019r.

Spotkanie robocze w firmie Torkonstal. Trwają intensywne rozmowy w sprawie reaktywacji współpracy pomiędzy CKZiU w Prudniku a firmą Torkonstal. O szczegółach tej współpracy będziemy informować na bieżąco.

Wycieczka "Śladami drugiej wojny światowej "

Wtorek, 1 października 2019r.

Ostatnia, główna, największa i niedokończona kwatera Adolfa Hitlera - budowana w latach 1943 - 1945 na Dolnym Śląsku - należąca do największego projektu nazistowskich Niemiec o kryptonimie "Projekt Riese", stała się głównym celem dzisiejszej wyprawy 40- osobowej grupy młodzieży naszego CKZiU. Patriotycznym jej akcentem stał się film pt. "Piłsudski" w reżyserii Michała Rosy, z 2019 r. Seans poprzedzony był prelekcją przybliżającą biografię Marszałka oraz historię powstania Legionów Polskich.

Strona 12 z 15

 1. «
 2. 1
 3. 2
 4. ...
 5. 5
 6. ...
 7. 9
 8. ...
 9. 11
 10. 12
 11. 13
 12. 14
 13. 15
 14. »
Dziewczyna

Telefon/fax: 77 436 13 57
E-mail:

CKZiU w Prudniku
ul. Prężyńska 3-5-7, 48-200 Prudnik,
godziny pracy sekretariatu: 8:00-15:00

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 CKZiU w Prudniku

System CMS Logotyp Inspiracyjny Admin Projekt i wykonanie Logotyp Webinspiracje