• Słuchawka77 436 29 95
 • SłuchawkaPrudnik. ul. Podgórna: 5
 • SłuchawkaSekretariat czynny: pn-pt 8:00-15:00
 

Aktualności

Ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkanie z młodzieżą w ramach V edycji kampanii edukacyjnej Przyhamuj – życie przed Tobą odbyło się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku. Imprezę zaszczycił swoja obecnością Starosta Prudnicki Pan Radosław Roszkowski, Opolski Wicekurator Oświaty Pan Artur Zapała oraz Krzysztof Chmiel Opolski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego.

III Powiatowy Konkurs Gwary Śląskiej

Sobota, 30 grudnia 2017r.

Zapraszamy do wzięcia udziału w III Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej, który odbędzie się 12 marca (poniedziałek) godz.9:00, 2018 roku w Powiatowym Centrum Kształcenia Praktycznego w Prudniku (ul. Prężyńskiej 3)

Międzynarodowy dzień herbaty

Środa, 20 grudnia 2017r.

15 grudnia w bibliotece szkolnej świętowaliśmy z książką i herbatą Międzynarodowy Dzień Herbaty. Chwila z filiżanką w ten zimowy grudniowy dzień naprawdę była wyjątkowa. Z książek o herbacie mogliśmy wyczytać wiele ciekawostek. Czy wiesz ile lat krzew herbaciany może produkować dobrą herbatę? albo ile liści zerwanych z krzewu herbacianego potrzeba na 1 kg? -te i wiele innych informacji zawiera poradnik „Zielona herbata cudowny lek” a o historii herbaty dużo się dowiesz z książki „Herbata moc smaku i aromatu”-J. Mrowiec. Teraz wiemy, że ten napój posiada wiele właściwości zdrowotnych.

Uwaga! Zmiana planu lekcji!

Niedziela, 17 grudnia 2017r.

Uwaga! Od poniedziałku 18.12.2017 r. zmienia się plan lekcji. Zmiany można zobaczyć po zalogowaniu się do elektronicznego dzienniczka albo w gablocie na parterze.

Opolska Kampania Edukacyjna pod hasłem „Przyhamuj, życie przed Tobą” to cykl działań zapoczątkowanych przez Opolskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2013/2014.

Dzisiaj otrzymaliśmy od Prezydenta RP Andrzeja Dudy podziękowanie za udział w Narodowym Czytaniu oraz okolicznościowy egzemplarz „Wesela” z dedykacją pary prezydenckiej. Zostaliśmy również zaproszeni do uczestnictwa w Narodowym Czytaniu w roku 2018, w czasie którego przypomniane zostanie dzieło polskiej literatury traktujące o niepodległości Rzeczypospolitej.

Szlachetna paczka

Środa, 13 grudnia 2017r.

Już po raz trzeci nasze Centrum przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Szlachetna paczka” . W tym roku paczkę dla wybranej przez nas rodziny przygotowywaliśmy we współpracy z Zespołem Szkolno - Przedszkolnym nr 1 w Prudniku . Wartość przygotowanego prezentu wyniosła ponad 2000 zł. Cieszymy się , że wśród naszej młodzieży nie gasną chęci niesienia potrzebującym. Radość obdarowanej rodziny – bezcenna

„RAZEM DLA BEZPIECZEŃSTWA

Środa, 13 grudnia 2017r.

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku zakończyły się zajęcia artystyczne młodzieży realizowane w ramach projektu „RAZEM DLA BEZPIECZEŃSTWA – kompleksowe działania na rzecz społeczności lokalnych Powiatu Prudnickiego – ETAP II”, w trakcie działań uczniowie wykonywali odlewy gipsowe, tworzyli maski, własne koszulki, kartki na różne okazje, przygotowali projekty i drukowano breloczki 3D, nagrano Manekin Challenge, centralnym działaniem była nauka walca. Podsumowanie odbyło się 6 grudnia w holu szkoły na „długiej przerwie”, gdzie wszyscy chętni mogli nauczyć się podstawowych kroków tego tańca towarzyskiego - wśród choinek , świątecznych światełek w ciepłej atmosferze rozbrzmiewał walc – w tym dniu nie mogło zabraknąć Mikołaja. Projekt jest dofinansowany z „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017”.

„ Mikołajkowy Turniej w Szachy ""

Niedziela, 10 grudnia 2017r.

Po raz kolejny w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku odbył się tradycyjny Mikołajkowy Turniej Szachowy, w którym wzięli udział uczniowie klas technikum . Po zaczętej rywalizacji Szachowy Mistrzem Centrum został Mario Kostka z klasy 3ta, a wicemistrzem Dawid Kowalski z klasy 2ta i Kacper Raszczuk 1t. Uczniowie chodzą do klas o profilu informatycznym.

Strona 11 z 21

 1. «
 2. 1
 3. 2
 4. ...
 5. 7
 6. ...
 7. 10
 8. 11
 9. 12
 10. ...
 11. 15
 12. ...
 13. 20
 14. 21
 15. »
Dziewczyna

Telefon/fax: 77 436 29 95
E-mail:

CKZiU w Prudniku
ul.Podgórna 5, 48-200 Prudnik,
godziny pracy sekretariatu: 8:00-15:00

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2019 CKZiU w Prudniku

System CMS Logotyp Inspiracyjny Admin Projekt i wykonanie Logotyp Webinspiracje