• Słuchawka77 436 29 95
 • SłuchawkaPrudnik. ul. Podgórna: 5
 • SłuchawkaSekretariat czynny: pn-pt 8:00-15:00
 

Aktualności

Debata

Środa, 6 marca 2019r.

W ramach realizacji zadań konkursu "Szkoła dla Niepodległej" nauczyciele historii naszego CKZiU przeprowadzili dziś - wraz z uczniami wszystkich klas technikum - debatę na temat "Rola i znaczenie symboli narodowych, tradycji i dziedzictwa poprzednich pokoleń w życiu młodego człowieka." Spotkanie - wzbogacone prelekcją, prezentacjami multimedialnymi, pisemnymi ćwiczeniami oraz teledyskami muzycznymi - przebiegało w pełnej skupienia, patriotycznej atmosferze.

Obchodzony 1 marca Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych, jak co roku, na lekcjach historii w naszym CKZiU, przywraca pamięć o niezłomnych bohaterach powojennego podziemia niepodległościowego.

Zajączek dla Nadwornej

Piątek, 1 marca 2019r.

Klub "KRESOWIAK " PRZY POK-u w Prudniku rozpoczyna ostatnią (poświęconą pamięci Walentego Stecia) zbiórkę darów "ZAJĄCZEK 2019" dla dzieci w Nadwórnej. Zbieramy słodycze(ciastka,cukierki,lizaki ...),środki czystości,pampersy,które zostaną przekazane dla dzieci w Kościele w Nadwórnej w Niedzielę Palmową,oraz do Szpitala Dziecięcego i Domu Małego Dziecka ,na oddział paliatywny w Nadwórnej. Zbiórka - w naszym CKZiU - będzie trwać do 22 marca. Dary przynosimy do p. B.Kulczyckiej i M. Kulczyckiej - Kranc ( sala 105). SERDECZNIE PROSIMY O WŁĄCZENIE SIĘ DO TEJ AKCJI

Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu "Pomocne dłonie" wzięli dziś udział w spotkaniu - organizowanym przez Towarzystwo Miłośników Kresów "Kresowiak"- dotyczącym relacji filmowej z pobytu delegacji miasta Prudnika na Ukrainie w ramach kolejnej akcji charytatywnej "Święty Mikołaj dla polskich i ukraińskich dzieci w Nadwórnej". Nasze CKZiU wspiera domy dziecka już od roku 2000. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom, rodzicom i nauczycielom

Brawo Weronika

Poniedziałek, 25 lutego 2019r.

Weronika Święcka - uczennica klasy II T naszego CKZiU - zdobyła 8. miejsce i drużynowo srebrny medal w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w łucznictwie. GRATULUJEMY!!!

Warsztaty z e-portfolio

Czwartek, 21 lutego 2019r.

W dniach 18-19.02.2019 roku uczennica klasy 3Tb - Nikola Łobos uczestniczyła w dwudniowych warsztatach z tworzenia elektronicznej prezentacji o sobie tzw. e-portfolio w ramach projektu "Opolskie Szkolnictwo Zawodowe Bliżej Rynku Pracy - 2".

Uczennica klasy I T- Łucja Nowak zajęła I miejsce w konkursie na opowiadanie o tematyce kryminalnej ("Kryminalna Biblioteka"), organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Prudniku. Gratulujemy sukcesu i życzymy nieopuszczającej weny twórczej!

PoczytajMy

Piątek, 15 lutego 2019r.

Z Centrum Edukacji Obywatelskiej otrzymaliśmy podziękowanie i dyplom za realizację programu- ”PoczytajMY”- W ramach programu uczniowie przy wsparciu dorosłych opiekunów tworzą kluby czytelnicze i przygotowują regularne spotkania czytelnicze w ramach wolontariatu dla dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych, świetlic lub domów dziecka. Wspólne czytanie książek jest szansą do zaangażowania się młodzieży w działania na rzecz innych. Po lekturze razem się bawią, rysują, tańczą, śpiewają, przygotowują inscenizacje teatralne, a także uczą. Zajęcia czytelniczo- edukacyjne prowadzimy w prudnickich przedszkolach i szkołach. W tym roku mija 10 lat od momentu zrealizowania pierwszego projektu czytelniczego wcześniej nazywanego "Poczytaj mi przyjacielu". Gratulujemy zaangażowanym uczniom i życzymy im kolejnych wspaniałych czytelniczych pomysłów.

Tenis stołowy

Czwartek, 14 lutego 2019r.

Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym. szkoły ponadgimnazjalne. Chłopcy -1 miejsce Rafal Sokołowski kl 3m. Dziewczyny -Natalia Brutanek kl IV Tb - II miejsce.

Piłka nożna dziewcząt

Wtorek, 12 lutego 2019r.

We wtorek 12.02.2019 odbyły się powiatowe zawody w piłce nożnej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.Reprezentacja naszej szkoły zajęły III miejsce.

Strona 11 z 12

 1. «
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
 8. 7
 9. 8
 10. 9
 11. 10
 12. 11
 13. 12
 14. »
Dziewczyna

Telefon/fax: 77 436 29 95
E-mail:

CKZiU w Prudniku
ul.Podgórna 5, 48-200 Prudnik,
godziny pracy sekretariatu: 8:00-15:00

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2020 CKZiU w Prudniku

System CMS Logotyp Inspiracyjny Admin Projekt i wykonanie Logotyp Webinspiracje