• Słuchawka77 436 29 95
 • SłuchawkaPrudnik. ul. Podgórna: 5
 • SłuchawkaSekretariat czynny: pn-pt 8:00-15:00
 

Aktualności

„RAZEM DLA BEZPIECZEŃSTWA

Środa, 13 grudnia 2017r.

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku zakończyły się zajęcia artystyczne młodzieży realizowane w ramach projektu „RAZEM DLA BEZPIECZEŃSTWA – kompleksowe działania na rzecz społeczności lokalnych Powiatu Prudnickiego – ETAP II”, w trakcie działań uczniowie wykonywali odlewy gipsowe, tworzyli maski, własne koszulki, kartki na różne okazje, przygotowali projekty i drukowano breloczki 3D, nagrano Manekin Challenge, centralnym działaniem była nauka walca. Podsumowanie odbyło się 6 grudnia w holu szkoły na „długiej przerwie”, gdzie wszyscy chętni mogli nauczyć się podstawowych kroków tego tańca towarzyskiego - wśród choinek , świątecznych światełek w ciepłej atmosferze rozbrzmiewał walc – w tym dniu nie mogło zabraknąć Mikołaja. Projekt jest dofinansowany z „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017”.

„ Mikołajkowy Turniej w Szachy ""

Niedziela, 10 grudnia 2017r.

Po raz kolejny w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku odbył się tradycyjny Mikołajkowy Turniej Szachowy, w którym wzięli udział uczniowie klas technikum . Po zaczętej rywalizacji Szachowy Mistrzem Centrum został Mario Kostka z klasy 3ta, a wicemistrzem Dawid Kowalski z klasy 2ta i Kacper Raszczuk 1t. Uczniowie chodzą do klas o profilu informatycznym.

Klasa II LD i III LD ww SOSW w Głogówku

Niedziela, 10 grudnia 2017r.

Klasy II LD i III LD wraz z opiekunami, na zaproszenie p. Arlety Fernezy, gościła w roli św. Mikołaja w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Głogówku, w klasie przysposobiajacej do pracy. Klasy LD spisały się znakomicie-wszyscy uczniowie zorganizowali 3 paczki z żywnością, która przyda się uczniom SOSW w zajęciach przygotowywania posiłków.

Stypendium Rady Ministra dla Angeliki Koniewicz

Poniedziałek, 4 grudnia 2017r.

29 listopada 2017 roku w sali koncertowej Szkoły Muzycznej w Opolu odbyło się wręczenie stypendiów Rady Ministra dla najbardziej uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych w województwie opolskim. Wśród wyróżnionych uczniów była także uczennica czwartej klasy Technikum nr 1 w Prudniku - Anglika Koniewicz.

wywiadówka 11 grudnia o godzinie 16:30

Poniedziałek, 4 grudnia 2017r.

Zebranie z Rodzicami/Opiekunami prawnymi odbędzie się w poniedziałek 11 grudnia o godzinie 16:30.

PoczytajMy

Piątek, 1 grudnia 2017r.

Wolontariusze Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku realizowali kolejny projekt organizowany przez Centrum Edukacj Obywatelskiej - PoczytajMY . Spotkanie z książką odbyło się w klasie III Pani Marioli Oram w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Prudniku. Zasłuchane dzieci doskonale oceniły główną bohaterkę opowiadania M. Musierowicz- „Kredki” -nikt nie chce być samolubem a nauka jaka płynie z lektury utrwali w uczniach postawę pomagania innym i dzielenia się tym co się posiada. Na zakończenie wykonane zostało „klasowe drzewo”.

Cyber przemoc i bezpieczeństwo w sieci

Piątek, 1 grudnia 2017r.

W Centrum Kształcenia ustawicznego i Zawodowego w Prudniku uczniowie spotkali się z terapeutami Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Prudniku. Tematem spotkania była cyberprzemoc i ogólnie pojęte bezpieczeństwo w sieci. Nasi goście scharakteryzowali zjawisko cyberprzemocy, które może wyrządzić ogromne szkody. Przemoc ta jest bardzo dotkliwa, ponieważ kompromitujące materiały, ukradkiem zrobione zdjęcia , nagrane na telefon komórkowy filmiki docierają za pomocą sieci do wielu osób. Omówiono również tematykę związaną z zabezpieczaniem dostępu do swoich kont na portalach społecznościach oraz poczty w celu zapobiegania włamaniom i ochroną swoich danych osobowych. Dziękujemy

Spotkanie z psychologiem

Piątek, 1 grudnia 2017r.

Do czego mogą doprowadzić używanie dopalaczy i narkotyków? Jak działa mechanizm? Na te pytania młodzieży klas: 1T, 1wb, 2 m, 3LD, opowiedziała podczas spotkania w CKZiU pani Ewa Jatkiewicz psycholog Porani Psychologiczno – Pedagogicznej w Prudniku. Dziękujemy za ciekawą prelekcję.

Dary dla Nadwórnej przekazane

Piątek, 1 grudnia 2017r.

Dnia 30 listopada przekazaliśmy zebrane dary dla naszych Rodaków z Nadwornej Pani Wandzie Jakimko i Panu Walentemu Steciowi. Wszystkim Darczyńcom dziękujemy

CKZiU w programie " Na Osi"

Piątek, 1 grudnia 2017r.

W najbliższym premierowym odcinku programu " Na osi" będzie można zobaczyć stroboskop OZPD- porozumienie w Prudniku. Najnowszy odcinek w sobotę (2. grudnia) na Motowizji - godz. 19:20 Pierwsza powtórka tego samego dnia o 23.20 również na Motowizji, a kolejne w niedzielę (3. grudnia) o godzinie 9:20 i 17:20. Premiera na TELE 5 we wtorek (5. grudnia) o godz. 22:25

Strona 2 z 11

 1. «
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
 8. 7
 9. 8
 10. 9
 11. 10
 12. 11
 13. »
Dziewczyna

Telefon/fax: 77 436 29 95
E-mail:

CKZiU w Prudniku
ul.Podgórna 5, 48-200 Prudnik,
godziny pracy sekretariatu: 8:00-15:00

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 CKZiU w Prudniku

System CMS Logotyp Inspiracyjny Admin Projekt i wykonanie Logotyp Webinspiracje