• Słuchawka77 436 29 95
 • SłuchawkaPrudnik. ul. Podgórna: 5
 • SłuchawkaSekretariat czynny: pn-pt 8:00-15:00
 

Aktualności

Wigilia klasowa

Niedziela, 23 grudnia 2018r.

Tradycją naszego CKZiU jest organizowanie klasowych Wigilii, w czasie których uczniowie wraz z nauczycielami, w radosnej atmosferze spędzają czas oczekiwania na święta :)

Występ Martyny Rakowskiej

Niedziela, 23 grudnia 2018r.

Martyna Rakowska, uczennica klasy IV Tb naszego CKZiU, w czasie występu w muzycznym spektaklu "Jaskółka" , wystawianym przez GOK w Lubrzy :)

Podziękowanie

Niedziela, 23 grudnia 2018r.

Od Prezydenta RP Andrzeja Dudy otrzymaliśmy podziękowanie za tegoroczny udział naszego centrum w Narodowym Czytaniu, do podziękowania został dołączony okazjonalny egzemplarz "Przedwiośnia" S.Żeromskiego oraz życzenia z okazji nadchodzących świąt.

Narodowe czytanie

Niedziela, 23 grudnia 2018r.

W grudniu kolejny raz zebraliśmy się na Narodowym Czytaniu- tym razem utwory dotyczyły Powstań Śląskich. Dodatkową atrakcją było wysłuchanie niecodziennego, patriotycznego koncertu, który odbył się w Katowicach. Występowali artyści o śląskich korzeniach m. in. Olgierd Łukaszewicz, Stanisław Soyka, polski raper AbradAb. Zaakcentowało to , ustanowienie przez Sejm roku 2019- ROKIEM POWSTAŃ ŚLĄSKICH- jako "wdzięczność za wkład pokoleń ludu śląskiego w walkę o niepodległość Rzeczypospolitej, a potem Jej odbudowę, oraz za wywarcie istotnego wpływu na kształt granic odrodzonego i niepodległego państwa polskiego”.

Rocznica Stanu Wojennego

Niedziela, 23 grudnia 2018r.

13. grudnia przypada rocznica ogłoszenia stanu wojennego- o tym wydarzeniu w nietypowy sposób przypominała biblioteka szkolna. Na długiej przerwie degustowano gorące kakao, ciekawostką były zachowane kartki na żywność i inne produkty. W zbiorach biblioteki znajdują się książki na temat stanu wojennego oraz gra Kolejka, które pokazują w jakich realiach przyszło przez lata żyć Polakom. Może zorganizujecie rozgrywki? - zapraszam do biblioteki

Promowanie wolontariatu

Niedziela, 23 grudnia 2018r.

Karolina Tomczyszyn , uczennica klasy IV Tb , Wolontariuszka Szkolnego Koła Wolontariatu " Pomocne Dłonie" aktywnie zachęca dzieci ze szkół podstawowych do udziału w wolontariacie, a w szczególności w programie Szlachetnej Paczki.

Konkurs o HIV i AIDS

Środa, 19 grudnia 2018r.

3 grudnia uczniowie klasy IT: Denis Wocka, Łukasz Walczyk i Radek Wnuk wzięli udział w Powiatowym Konkursie Wiedzy o HIV i AIDS organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 i Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Prudniku.

CKZiU dla Nadwórnej

Środa, 19 grudnia 2018r.

Kolejna akcja naszego Koła Wolontariatu "Pomocne Dłonie" - "Mikołajki dla Dzieci z Domu Dziecka w Nadwornej" zakończona sukcesem.

Teatr Forma w CKZiU

Środa, 19 grudnia 2018r.

Dzisiejszy spektakl "Dziady" cz. III, wystawił na parkiecie naszego CKZiU Teatr FORMA z Białegostoku. Uczniowie zapoznali się z wybranymi fragmentami tego romantycznego dramatu:Prologu, Sceny więziennej, Wielkiej Improwizacji, Widzenia ks. Piotra, Salonu Warszawskiego oraz Balu u Senatora.

Uroczyste wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów w Opolu. Wśród nagrodzonych uczennica naszego CKZIU - Katarzyna Kaczkowska z klasy IV Tb

Strona 2 z 21

 1. «
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. ...
 6. 7
 7. ...
 8. 12
 9. ...
 10. 15
 11. ...
 12. 20
 13. 21
 14. »
Dziewczyna

Telefon/fax: 77 436 29 95
E-mail:

CKZiU w Prudniku
ul.Podgórna 5, 48-200 Prudnik,
godziny pracy sekretariatu: 8:00-15:00

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2019 CKZiU w Prudniku

System CMS Logotyp Inspiracyjny Admin Projekt i wykonanie Logotyp Webinspiracje