• Słuchawka77 436 13 57
  • SłuchawkaPrudnik. ul. Prężyńska 3-5-7
  • SłuchawkaSekretariat czynny: pn-pt 8:00-15:00
 

Szkolenie Festo w Pradze

11 stycznia 2022 roku uczniowie CKZiU wyjechali na 4 dniowe szkolenie Festo do centrum Pragi w ramach realizacje projektu "Technika bez granic"

11 stycznia 2022 roku uczniowie CKZiU wyjechali na 4 dniowe szkolenie Festo do centrum Pragi w ramach realizacje projektu "Technika bez granic"

Po przyjeździe do sąsiedniego kraju uczniowie od razu udali się w do Firmy Festo gdzie rozpoczęli pierwsze szkolenia i zostali zapoznani ze sprzętem oraz technologią . Po zajęciach nasi uczniowie wybrali się na obiad oraz zostali skierowani do cztero-gwiazdkowego hotelu" Michael" gdzie dzień zakończyli wspólną kolacją ze swoimi rówieśnikami ze szkoły partnerskiej z Bruntala.

Dugi dzień uczniowie rozpoczęli o godzinie 7:00 rano wspólnym śniadaniem w hotelu, następnie pieszo wybrali się do firmy Festo która znajdowała sie nieopodal hotelu na szkolenie o temacie '' Systemy pneumatyczne" gdzie spędzili 6 godzin wraz z przerwą obiadową. Po intensywnym przyswajaniu wiedzy w ramach odpoczynku grupa wybrała się do parku na Wszehradzie, gdzie spędziła popołudnie.

Kolejny dzień uczniowie zaczęli podobnie jak poprzedni, aczkolwiek w firmie Festo realizowali temat z zakresu Przemysłu 4:0, po 3h teorii grupa wybrała się na obiad, a następnie przeszła do zadań praktycznych, gdzie mogli wykazać się zdobytą wiedzą. Popołudnie młodzież wraz z opiekunami udali się się do serca Pragii, gdzie mogli zwiedzać dowoli całe Centrum i podziwiać piękno tego miasta.

Czwartego dnia po sniadaniu wszystkie walizki zostały zapakowane do autobusu a grupa wybrała się ponownie do Festo aby zrealizować temat " Ciros, fabryka CP: oprogramowanie. Po upływie trzech godzin uczniowie udali sie na ostatni obiad i wyruszyli w drogę do domu, gdzie dotarli na godzinne 19:30.

Wiktoria Załanowska klasa 3 Tp

Dziewczyna

Telefon/fax: 77 436 13 57
E-mail:

CKZiU w Prudniku
ul. Prężyńska 3-5-7, 48-200 Prudnik,
godziny pracy sekretariatu: 8:00-15:00

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 CKZiU w Prudniku

System CMS Logotyp Inspiracyjny Admin Projekt i wykonanie Logotyp Webinspiracje