• Słuchawka77 436 29 95
  • SłuchawkaPrudnik. ul. Podgórna: 5
  • SłuchawkaSekretariat czynny: pn-pt 8:00-15:00
 

Rekrutacja do projektu „Sieć Inkubatorów Przedsiębiorczości Szkolnej“

Zachęcamy uczniów CKZiU w Prudniku do udziału w działaniach w ramach projektu „Sieć Inkubatorów Przedsiębiorczości Szkolnej“. W projekcie mogą wiąźć udział wszyscy uczniowie klas technikum oraz branżowej szkoły 1 stopnia. Zajęcia odbywać się będą w nowo powstałym Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ulicy Prążyńskiej.

W ramach projektu ralizowane będą między innymi zajęcia:

Zajęcia informatyczne Różnorodne formy zajęć z informatyki (nauka programowania w różnych językach programowania, projektowanie i administracja sieciami komputerowymi - Lokalna Akademia CISCO, grafika komputerowa, podstawy robotyki i automatyki, tworzenie stron WWW)
Techniki fryzjerskie z podstawami kosmetologii Zajęcia dotyczące różnych technik fryzjerskich, stylizacji fryzur oraz (podstaw wizażu) oraz podstawowych zabiegów kosmetycznych.
Prace ręczne - mały majsterkowicz Projektowanie i wykonywanie elementów dekoracyjnych z metalu i innych materiałów. Obróbka ręczna metalu, lutowanie, spawanie oraz frezowanie różnych elementów metalowych, podstawy mechaniki.
Tworzenie materiałów reklamowych Projektowanie i drukowanie prostych elementów i modeli na drukarkach 3D. Projektowanie i druk materiałów reklamowych (kalendarze, plakaty, itp.)
Przedsiębiorczość bez tajemnic

Przedsiębiorczość, dobre zarządzanie, poczucie inicjatywy i przedsiębiorczości; wcielanie pomysłów w czyn, kreatywność, innowacyjność, podejmowanie ryzyka, planowanie przedsięwzięć i ich realizacja.

Etykieta i komunikacja w biznesie, kompetencje osobowe, interpersonalne i międzykulturowe oraz wszelkie formy zachowań przygotowujących do skutecznego i konstruktywnego uczestnictwa w życiu społecznym i zawodowym

Wszelkie informacje udzielają wychowawców klas oraz dyrekcja.

Dziewczyna

Telefon/fax: 77 436 29 95
E-mail:

CKZiU w Prudniku
ul.Podgórna 5, 48-200 Prudnik,
godziny pracy sekretariatu: 8:00-15:00

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 CKZiU w Prudniku

System CMS Logotyp Inspiracyjny Admin Projekt i wykonanie Logotyp Webinspiracje